ייעוץ למיזוג אוויר / ייעוץ למוסדות / ביצוע פרוייקטים מורכבים

  1. דף הבית
  2. /
  3. חנות
  4. /
  5. משאבות חום
  6. /
  7. חימום תת רצפתי


חימום תת רצפתי הנו אמצעי החימום הנוח והנעים ביותר לבית


שיטת החימום הינה בפיזור חום אל מתחת לרצפת הבית.החום המופץ ברצפת הדירה מאפשר נוחות רבה בהליכה יחפים בשיא החורף. מתקינים צנרת מים יעודית תחת הרצוף בה מוזרמים מים חמים המחוממים באמצעות משאבת חום.
משאבת חום הינה אמצעי חימום המים החסכוני ביותר בהשוואה לחלופות - חימום בעזרת גופי חימום, שריפת דלקים כמו סולר, נפט או שריפת גפ"מ.


משאבת חום היא אמצעי חימום ירוק, אקולוגי, וידידותי לסביבה. צריכת אנרגית של 1 קילואט של חשמל לשעת עבודה של משאבת החום מאפשרת הפצה של 4 KW של חום ברצפת הבית. כתוצאה מכך עלויות החימום במשאבת חום נמוכות במיוחד והיא נחשבת לחסכונית ומשתלמת לעומת אמצעי חימום אחרים. אם נשווה את עלות השימוש  במשאבת חום לעומת חימום בגז או סולר ניתן לחסוך כ 80% מהעלויות.


הסוד להבטחת הנאה מושלמת מחימום בעזרת משאבת חום הוא תכנון מדוקדק של מערכת החימום על ידי אנשי הנדסה מנוסים בתכנון מערכות חימום מים. בחירת הציוד (משאבת החום, משאבות מים, מיכלי התפשטות, מהלכי צנרת, ציוד בקרה) חייב להתבצע רק על ידי בעלי מקצוע מנוסים בתחום. קיימות כיום בשוק חברות שונות המשווקות ציוד שאינו מותאם הנדסית לצרכי הלקוח - כך לאחר השקעה כספית לא מבוטלת הלקוח מעדיף שלא להשתמש במערכת החימום עקב חוסר תפוקה, רעש, ועלויות גבוהות.


מערכת החימום מותקנת בעיקר במבנים במהלך בניית הדירה. אך ניתן להתקין מערכת חימום תת רצפתית גם בשיטות מודרניות מתקדמות גם ללא פירוק הרצפה.

יש להתאים את הזנת החשמל של מערכת החימום לחיבור החשמל של הדירה.

סינון
מספר המוצרים בסל : 0
טואול - בניית אתרים